Reklama [B] - FIEGE
„Bezpiecznie nad wodą, bezpieczne wakacje”

Policjanci i strażacy w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” przeprowadzili działania pod kątem bezpiecznego korzystania z uroków kąpieli. Uczestnikami spotkania były dzieci wypoczywając na terenie powiatu myśliborskiego.

Ciepłe dni sprzyjają korzystaniu z kąpielisk. Dlatego też wodniacy z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu oraz strażacy z PSP w Myśliborzu, organizują akcje nad wodą. w ramach kampanii ,,Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". Wakacyjna akcja ma na celu przypomnienie, że bezpieczeństwo nad wodą zależy w dużej mierze od nas samych.

O tym, jak bezpiecznie zażywać kąpieli i co radzić w trudnych sytuacjach, to niektóre z tematów jakie poruszyli nad jeziorem w Myśliborzu mundurowi. Uczestnikami działań były dzieci, korzystające z letniego wypoczynku nad wodą.

Policjanci, by uchronić osoby przebywające nad wodą przed niebezpieczeństwem dzielili się swoim doświadczeniem i wiedzą. Informowali o tym jak mądrze wypoczywać nad wodą, wskazywali jakie najczęściej popełniamy błędy i przypominali jak zareagować w sytuacji zagrożenia.

Nie zapominajmy również, że należy zadbać o porządek w miejscu, w którym odpoczywamy. Pamiętajmy, że podczas naszego urlopu - złodzieje nie próżnują. Zwracajmy uwagę na rzeczy osobiste, które zabieramy ze sobą na plażę.

źródło mysliborz.policja.gov.pl

29-07-2018 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.