Reklama [B] SEAT GRUPA CICHY
ARESZT ZA HANDEL I POSIADANIE NARKOTYKÓW

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach zatrzymali 25 - letniego mężczyznę, który w miejscu zamieszkania posiadał narkotyki. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że środków narkotycznych udzielał również innym osobom. Postanowieniem Sądu podejrzany trafił na trzy miesiące do aresztu, a za popełniony czyn grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zajmujący się przestępczością narkotykową policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach ustalili, że 25 - letni mężczyzna przebywający na terenie powiatu pyrzyckiego jest w posiadaniu środków narkotycznych i zajmuje się ich sprzedażą. Kryminalni zebrali informacje na temat adresu wynajmowanego przez niego mieszkania i w chwili kiedy podejrzewany opuszczał lokum, został zatrzymany. Mężczyzna na widok okazanych policyjnych legitymacji zaczął zachowywać się agresywnie i chcąc uniknąć zatrzymania naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy.

W mieszkaniu u młodego mężczyzny policjanci znaleźli narkotyki w postaci ponad 2,5 grama amfetaminy, ponad 8 gramów marihuany, tabletkę ecstazy, a także wagę elektroniczną i ponad 4,5 tysiąca złotych. Środki narkotyczne zabezpieczono do dalszego postępowania procesowego, natomiast 25 – latek trafił do policyjnego aresztu.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających oraz ich udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów. Postanowieniem Sądu Rejonowego w Pyrzycach mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu, a za popełnione czyny, według Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

źródło KPP w Pyrzycach

22-11-2018 Redakcja

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Witaj panie i pani
  Szukasz pożyczki? Prowadzić firmę lub prowadzić działalność gospodarczą lub kupić mieszkanie albo spłacić swój dług. Moi doradcy finansowi we współpracy z bankami. Oferujemy kredyt w ciągu 72 godzin; Słyszałem, że dajesz. Mamy usługi.
  - KREDYT OSOBISTY
  - KREDYT NIERUCHOMOŚCI
  - KREDYTY MIESZKANIOWE
  - KREDYT SAMOCHODOWY
  - ZWROT DŁUGU
  - KREDYT KAPITAŁOWY I ARTYSTYCZNY
  - Inne kredyty itp.
  Nasza stopa procentowa wynosi 3%, możesz skontaktować się z nami przez e-mail. Co najmniej 10 000 PLN, do 900 000 PLN Na wnioski kredytowe;
  E-mail: „leber.p@yahoo.com”
  Whatsapp: +33751364257
MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.