Reklama [B] - FIEGE
Bezpieczny wypoczynek nad wodą w Dębnie

Wakacje w pełni. Okres wakacyjny sprzyja spędzaniu wolnego czasu nad wodą. Myśliborscy funkcjonariusze przypominają o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas wypoczynku.

Policjanci z myśliborskiej Komendy  nie zapominają o tych, którzy wolny czas spędzają nad jeziorami, rzekami i kąpieliskami miejskimi. Każde spotkanie dotyczy tego, jak bezpiecznie korzystać z akwenów.

Nie inaczej było nad jeziorem w Dębnie. Z wypoczywającymi nad wodą spotkał się st. asp. Szymon Bułgajewski.

Podczas akcji promującej bezpieczeństwo funkcjonariusz poprzypominał dzieciom i dorosłym o zasadach korzystania z akwenów. Przestrzegał, że woda to żywioł dlatego należy korzystać z niej mądrze i odpowiedzialnie. Dorosłych instruował, że nie należy łączyć zabawy w wodzie ze spożywaniem alkoholu. Najmłodszym tłumaczył, aby wybierać tylko kąpieliska strzeżone przez przeszkolonych ratowników. Ostrzegał też przed niebezpiecznymi skutkami pływania bez nadzoru osoby dorosłej.

Ciepłe dni sprzyjają wypoczynkowi nad wodą. Często korzystamy z kąpieli, czy też sprzętu pływającego. Aby jednak ten wypoczynek był bezpieczny, musimy pamiętać, że nasze bezpieczeństwo, a szczególnie najmłodszych zależy w dużej mierze od nas samych.

źródło: mysliborz.pllicja.gov.pl

01-08-2018 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.