Reklama 6
Myśliborscy Policjanci pomogli kobiecie z podejrzeniem zawału.

Policjanci z myśliborskiej drogówki eskortowali pojazd w którym znajdowała się kobieta z podejrzeniem zawału. Gdy stan zdrowia 76 - letniej kobiety gwałtownie się pogorszył, mąż poprosił policjantów o pomoc.

Do zdarzenia doszło 28 listopada 2017r w godzinach wieczornych w miejscowości Ostrowiec, w gminie Dębno. W pewnej chwili, funkcjonariusze zauważyli bardzo szybko poruszający się pojazd jadący w kierunku Dębna. Chcąc sprawdzić co było przyczyną takiego zachowania zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. Wtedy kierujący poinformował, że wiezie swoją żonę do szpitala, ponieważ  ma zawał.

Liczyła się każda minuta, gdyż do Szpitala w Dębnie pozostało około 15 kilometrów drogi.

Mundurowi przekazali informację dyżurnemu z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu i błyskawicznie podjęli decyzję o pilotażu samochodu do Szpitala w Dębnie. Dzięki błyskawicznej reakcji sierz. Kamila Wochnera oraz st. post. Pawła Machaja,76 - letnia kobieta szybko trafiła do szpitala, gdzie na pacjętkę czekali już lekarze.

Jesteśmy po to by chronić i pomagać - mówią skromnie myśliborscy policjanci.

11-12-2017 Redakcja

Dodaj komentarz

R E K L A M A 1
Reklama 1
R E K L A M A 2
Reklama 2

FIRMY

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

P.H. MARAL - HURTOWNIA ARTYKUŁÓW BHP

Przedsiębiorstwo Handlowe MARAL istnieje od 1995 roku. Od roku 2005 specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu przedsiębiorst...

Reklama 3
Reklama 4

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
Reklama 5
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.