Usługi Elektryczne
MYŚLIBORSCY POLICJANCI ZATRZYMALI W CIĄGU 5 DNI 11 POSZUKIWANYCH

 

Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 5 dni 11 osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa. Każda z tych osób, w celu uniknięcia zatrzymania, ukrywała się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Zatrzymani zostali przekazani do zakładu karnego. Były to kolejne działania przeprowadzone w ostatnim czasie przez funkcjonariuszy z Myśliborza, Barlinka oraz Dębna.

Myśliborscy policjanci w ostatnich dniach prowadzili na terenie miasta i powiatu akcję, która miała na celu zatrzymywanie osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za różnego rodzaju przestępstwa. Osoby te, w celu uniknięcia zatrzymania, ukrywają się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości.     W działaniach tych uczestniczyli funkcjonariusze ze wszystkich pionów oraz komisariatów.

W ciągu pięciu dni funkcjonariusze zatrzymali 10 osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności oraz jedną osobę poszukiwaną do ustalenia miejsca pobytu.

Były to kolejne działania przeprowadzone w ostatnim czasie przez myśliborskich policjantów, które zakończyły się zatrzymaniem tak wielu osób poszukiwanych. Wszyscy zatrzymani zostali przekazani do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Myśliborzu 

19-12-2021 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
REKLAMA [B]
Reklama [B] - GBS Bank

OSTATNIO DODANE FIRMY

Virtualnetia

Kompleksowa obsługa z zakresu projektowania i tworzenia stron WWW, sklepów internetowych oraz reklamy w sieciach społecznościowy...

eMysliborz.pl

eMysliborz.pl wieści z miasta i okolic

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

OGŁOSZENIA

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE