Reklama [B] - FIEGE
Podziękowania dla strażaków Powiatu Myśliborskiego

Dnia 10 sierpnia 2018 roku Starosta Myśliborski Danuta Patkowska wraz z Zastępcą Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP Markiem Popławskim oraz Komendantem Powiatowym PSP w Myśliborzu Grzegorzem Słotą, spotkała się ze strażakami Powiatu Myśliborskiego biorącymi udział w akcji gaśniczej pożaru lasów w Szwecji w okresie 21.07.-6.08.2018r.

Starosta Myśliborski złożyła na ręce strażaków KP PSP w Myśliborzu serdeczne gratulacje za odwagę i męstwo oraz wyrazy uznania za heroiczną postawę w walce z żywiołem ognia.

Podziękowania myśliborskim strażakom złożył również Poseł RP Leszek Dobrzyński. W swoim liście podziękował za sprawnie przeprowadzoną akcję gaśniczą i tym samym za podniesienie prestiżu Polski i Polaków na arenie międzynarodowej.

źródło: powiatmysliborski.pl

13-08-2018 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.