Reklama [B] - FIEGE
SPRAWCA ROZBOJU ZATRZYMANY

Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie rozboju. Sprawca, na jednej z ulic Dębna dokonał m.in. rozboju na mieszkance powiatu myśliborskiego, w wyniku czego pokrzywdzona utraciła saszetkę wraz z zawartością pieniędzy.

W ubiegłym tygodniu w godzinach popołudniowych, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dębnie, zatrzymali 32 – letniego mężczyznę mieszkańca gminy Dębno podejrzanego o dokonanie rozboju.

Do zdarzenia doszło 29 lipca 2018r w Dębnie. Jak ustalili śledczy, sprawca używając siły dokonał zaboru saszetki wraz z zawartością pieniędzy na szkodę mieszkanki powiatu myśliborskiego.

32 – latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Następnie w trakcie wykonywanych czynności przyznał się do zarzucanych mu czynów opisanych w art. 280 par. 1 kodeksu karnego.

Funkcjonariusze po zebraniu całości materiałów, przekazali je do Prokuratury Rejonowej w Myśliborzu z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

/Prokurator po zapoznaniu się z materiałami, przychylił się do złożonego wniosku o zastosowanie tymczasowego aresztu, przekazując całość materiałów do Sądu Rejonowego w Myśliborzu.

Sąd Rejonowy w Myśliborzu po zapoznaniu się z materiałami, zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

źródło: mysliborz.policja.gov.pl

06-08-2018 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.