Reklama [B] SEAT GRUPA CICHY
Z regionu. Nielegalna plantacja zlikwidowana

Wspólne działania funkcjonariuszy CBŚP i Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku mające na celu zwalczanie i ograniczanie przestępczości narkotykowej pozwoliły zlikwidować kolejną nielegalną plantację konopi indyjskich na terenie powiatu szczecineckiego. Łącznie mundurowi zabezpieczyli 143 nielegalnych krzewów wraz z sprzętem służącym do ich uprawy. W związku ze sprawą zatrzymano 3 mężczyzn.

Funkcjonariusze CBŚP ustalili, że na terenie powiatu szczecineckiego w pomieszczeniach gospodarczych prowadzona jest nielegalna uprawa konopi indyjskich. Policjanci zatrzymali trzech mieszkańców Szczecina w wieku  55-63 lat.

Wskutek wspólnych działań z kryminalnymi ze Szczecinka policjanci łącznie zabezpieczyli 143 krzewy, których posiadanie zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani jest zabroniona. W pomieszczeniach gospodarczych, które zostały przystosowane do masowej uprawy, sprawcy nielegalnie pobierali prąd, który zasilał wszystkie urządzenia, takie jak lampy grzewcze, wentylatory, nadmuchy i itp.

W minioną niedzielę   sąd zastosował wobec 63-letniego mieszkańca Szczecina środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Jeszcze dziś zapadnie decyzja co do aresztowania drugiego z zatrzymanych. Za popełnione przestępstwo może im grozić nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

źródło: KWP w Szczecinie

09-01-2019 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.