Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne na każdą okazję.

Wizyta policjantów Ruchu Drogowego w przedszkolu

Dnia 18 maja 2018r w Przedszkolu im. Misia Uszatka w Myśliborzu z okazji jubileuszu 50 -lecia odbyło się spotkanie przedszkolaków z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego. Przed przemarszem przedszkolaków ulicami miasta policjanci przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznego poruszania się po drodze.

Działania MOTOCYKL

Przez całą sobote myśliborscy policjanci prowadzili działania „MOTOCYKL”. Celem działań było ograniczenie zdarzeń drogowych z udziałem motocyklistów oraz ograniczenie faktów brawurowej i niebezpiecznej jazdy na motocyklach.

Spotkanie informacyjne - Program Społecznik 2018

Uprzejmie informujemy, że w dniu 11 kwietnia br. o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Myślibórz (ul. 1-go Maja 19) odbędzie się spotkanie informacyjne poświęcone Programowi Społecznik i możliwości pozyskania mikrodotacji w wysokości 3 tys. zł oraz 10 tys. zł na inicjatywy obywatelskie.

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.