Reklama [B] - FIEGE

Ogłoszenia » PRACA

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. - Operator maszyn

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator Maszyn
Miejsce pracy: Barlinek (woj. zachodniopomorskie)
Numer ref.: OM/BIN/2019

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u lidera w branży,
• nowe, podniesione stawki i przejrzysty system premiowy,
• awans i wyższe zarobki dla podnoszących swoje kwalifikacje – kursy i szkolenia finansowane przez pracodawcę oraz szkolenia wewnętrzne z obsługi nowych maszyn,
• świadczenia dla pracowników – m.in. dodatki do wypoczynku, na święta, kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe,
• wsparcie opiekuna w czasie wdrożenia,
• pracę w nowoczesnym, zmodernizowanym zakładzie pracy,
• przyjazną atmosferę,
• cenne kontakty i znajomości.

Zakres obowiązków:
• obsługa urządzeń produkcyjnych,
• ustawianie maszyn zgodnie ze zleceniem produkcyjnym i dokumentacją techniczną,
• usuwanie drobnych awarii powstałych w procesie produkcji,
• dbałość o stan maszyn oraz uczestnictwo w działaniach prewencyjnych i naprawczych,
• przestrzeganie przepisów BHP i P.POŻ.

Wymagania:
• wykształcenie minimum zawodowe,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• umiejętność pracy w zespole,
• umiejętność podejmowania decyzji,
• sumienność, terminowość, rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z poziomu strony kariery lub mailowo na adres rekrutacja@barlinek.com.pl w tytule wpisując numer referencyjny oferty.

Lokalizacja: Barlinek
Telefon: 693338717
Dodano: 06-09-2019
Odsłon: 22

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y