Fotowoltaika

Katalog firm » Moda » Odzież i obuwie roboczne i ochronne

MARAL - HURTOWNIA ARTYKUŁÓW BHP I PPOŻ

Firma MARAL istnieje od 1995 roku. Od roku 2005 specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu przedsiębiorstw w szeroko pojęty asortyment z branży BHP. W roku 2020 doszło do przekształcenia Przedsiębiorstwa Handlowego MARAL w MARAL BHP.

Misją firmy jest zapewnienie maksymalnej ochrony i wygody pracownikom w ich miejscu pracy, wyposażenie ich w najwyższej jakości artykuły chroniące zdrowie i zapewniające pełny komfort wykonywanych czynności.

Oferujemy odzież roboczą i ochronną, obuwie robocze i ochronne, rękawice robocze i ochronne, czyściwa techniczne oraz środki ochrony indywidualnej polskich jak i światowych producentów. Nasza oferta to także środki higieny pracy i chemia gospodarcza.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi artykułów, rozbudowanemu zapleczu magazynowemu umożliwiamy szybką realizację zamówień. Jesteśmy w stanie w sposób profesjonalny ubrać pojedynczego pracownika jak i całą załogę. Obsługujemy firmy jednoosobowe z taką samą dbałością o klienta, jak w przypadku obsługi firm 10, 20, 50 czy 100 osobowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową i do kontaktu z nami.

MARAL – Ubieramy Ludzi Pracy

Adres: 74-320 Barlinek, Tunelowa 39A
E-mail: kontakt@maral.com.pl
WWW: www.maral.com.pl
Region: zachodniopomorskie
Dodano: 29-08-2022
Odsłon: 823

MARAL - HURTOWNIA ARTYKUŁÓW BHP I PPOŻ