BARLINEK
Reklama [b] - Barlinek Okna Artur Gubała

UTRUDNIENIA W RUCHU na skrzyżowaniu ul. Strzeleckiej z ul. Pionierów i ul. Wschodnią.

Gmina Myślibórz informuje, że w związku z realizacją inwestycji pn.: "Przebudowa ul. Pionierów (droga nr 2204042) i ul. Wschodniej (droga nr 2204064) wraz z ich odwodnieniem w Myśliborzu" od dnia 23.04.2024 r. nastąpią utrudnienia w ruchu pojazdów oraz pieszych na skrzyżowaniu ul. Strzeleckiej z ul. Pionierów i ul. Wschodnią, z możliwością czasowego odcinkowego wyłączenia z ruchu pojazdów mechanicznych.

Wzorowa postawa myśliborskiej policjantki.

Policjantka z Wydziału Ruchu Drogowego myśliborskiej jednostki, wracając po służbie do domu pomogła nieprzytomnemu mężczyźnie, który częściowo leżał na jezdni ruchliwej drogi. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji, funkcjonariuszka być może uratowała mężczyźnie życie.

WOPR udostępni pojazd uprzywilejowany.

W związku z utrudnieniami jakie czekają mieszkańców Myśliborza w najbliższych dniach, Oddział Powiatowy WOPR Myślibórz w sytuacjach uzasadnionych i pilnej potrzeby przedostania się do placówki medycznej, udostępnia pojazd uprzywilejowany z kierowcą do transportu osób.

Uwaga! Protest Rolników! Będą utrudnienia w ruchu!

Urząd Miejski w Myśliborzu został poinformowany o zamiarze zorganizowania zgromadzenia - protestu rolników przeciwko polityce rolnej rządu w dniach 20 - 26 marca 2024r. (7 dni) w godzinach 7.00 - 19.00 w Myśliborzu na drodze krajowej nr 26 (obwodnica Myśliborza i rondo im S. Dariusa i S. Girenasa) oraz drogach gminnych (ul. Dworcowa, ul. 1-go Maja, ul. Boh. Warszawy), a także drodze powiatowej (ul. Łużycka), według następującego schematu:

News will be here

OGŁOSZENIA

Doradca Klienta w Zespole Doradców Biznes

Doradca Klienta w Zespole Doradców Biznes Miejsce pracy: Myślibórz/teren woj. zachodniopomorskiego Do obowiązków zatrudnione...


Kupie dzialki budowlane

Kupie dzialki budowlane do 1000m² w Mysliborz - Miejsce.

Reklama [C] GBS Bank
Reklama [D] MARAL Hurtownia BHP

KATALOG FIRM

Firma MARAL istnieje od 1995 roku. Od roku 2005 specjalizuje się...

SONDA

Wybory Samorządowe 2024. Kandydaci na Burmistrza. Na kogo oddasz swój głos?

WASIEWICZ Agnieszka
SOBOLEWSKI Piotr Jerzy

CHĘTNIE CZYTANE

Śmiertelny wypadek między Gorzowem a Myśliborzem.

Śmiertelny wypadek między Gorzowem a Myśliborzem.

Jedna osoba zginęła w wypadku, który wydarzył się dziś około godziny pierwszej w nocy na drodze krajowej nr 119 (stara trójka) na wysokości Ściechówka.

News will be here