Reklama [b] - Barlinek Okna Artur Gubała
Bezpieczeństwo nad wodą.

Spotkanie służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo nad wodą z przedstawicielami gminy Myślibórz. Poruszono na nim sprawy związane z letnim wypoczynkiem na terenie gminy Myślibórz.

Dzisiaj przed południem w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Myśliborzu spotkali się przedstawiciele służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku nad wodą. Oprócz przedstawicieli gminy Myślibórz, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu, WOPR Myślibórz w spotkaniu wziął udział przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu.

Poruszono tematy dotyczące bezpiecznego wypoczynku mieszkańców gminy, a także osób chętnie odwiedzających akweny wodne na terenie naszej gminy. Wszyscy uczestnicy spotkania zadeklarowali chęć wspólnych patroli zarówno na wodzie, jak i na brzegu, by edukować o bezpieczeństwie, a także nieść pomoc osobom, które takiej pomocy będą potrzebowały.

Było to pierwsze spotkanie, ale z pewnością nie ostatnie wszystkich tych, którzy strzegą bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu. Wypracowane dzisiaj wnioski będą systematyczne wprowadzane, by poprawić bezpieczeństwo wszystkich wypoczywających nad wodą.

19-06-2024 Redakcja

Dodaj komentarz

KATALOG FIRM

Jesteśmy wiodącym producentem aluminiowych systemów osłonowych w...
Firma Virtualnetia oferuje kompleksowe profesjonalne usługi w za...
Firma MARAL istnieje od 1995 roku. Od roku 2005 specjalizuje się...

OGŁOSZENIA

Prezes-Dyrektor Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Chojnie

Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Chojnie ul. Bałtycka 2, poszukuje kandydatów na stanowisko...


Doradca Klienta w Zespole Doradców Biznes

Doradca Klienta w Zespole Doradców Biznes Miejsce pracy: Myślibórz/teren woj. zachodniopomorskiego Do obowiązków zatrudnione...

Reklama [C] GBS Bank
Reklama [D] MARAL Hurtownia BHP

SONDA

Wybory Samorządowe 2024. Kandydaci na Burmistrza. Na kogo oddasz swój głos?

WASIEWICZ Agnieszka
SOBOLEWSKI Piotr Jerzy

CHĘTNIE CZYTANE

Śmiertelny wypadek między Gorzowem a Myśliborzem.

Śmiertelny wypadek między Gorzowem a Myśliborzem.

Jedna osoba zginęła w wypadku, który wydarzył się dziś około godziny pierwszej w nocy na drodze krajowej nr 119 (stara trójka) na wysokości Ściechówka.