Reklama [b] - Barlinek Okna Artur Gubała
13 punktów karnych, 1500 złotych mandatu, zatrzymane prawo jazdy.

Policjanci z myśliborskiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli kierującego, który w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 55 km/h. Mundurowi zatrzymali 34-latkowi prawo jazdy i ukarali mandatem w wysokości 1500 złotych.

To nie był dobry dzień dla 34 letniego kierowcy Mercedesa. Mężczyzna jadąc w terenie zabudowanym za nic miał obowiązujące w tym miejscu przepisy ruchu drogowego.

Na szczęście w miejscowości Rów znajdowali się policjanci z myśliborskiej grupy SPEED, którzy skutecznie ostudzili zapędy pirata drogowego. Gdy sprawdzili prędkość z jaką poruszał się 34- latek w terenie zabudowanym okazało się, że w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h poruszał się z prędkością wynoszącą 95 km/h.

Zbyt szybka jazda spowodowała, że kierujący stracił swoje prawo jazdy na okres 3 miesięcy, został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych a jego konto punktowe wzbogaciło się o 13 punktów karnych.

Źródło: Policja Myślibórz

10-06-2023 Redakcja

Dodaj komentarz

KATALOG FIRM

Jesteśmy wiodącym producentem aluminiowych systemów osłonowych w...
Firma Virtualnetia oferuje kompleksowe profesjonalne usługi w za...
Firma MARAL istnieje od 1995 roku. Od roku 2005 specjalizuje się...

OGŁOSZENIA

Prezes-Dyrektor Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Chojnie

Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Chojnie ul. Bałtycka 2, poszukuje kandydatów na stanowisko...


Doradca Klienta w Zespole Doradców Biznes

Doradca Klienta w Zespole Doradców Biznes Miejsce pracy: Myślibórz/teren woj. zachodniopomorskiego Do obowiązków zatrudnione...

Reklama [C] GBS Bank
Reklama [D] MARAL Hurtownia BHP

SONDA

Wybory Samorządowe 2024. Kandydaci na Burmistrza. Na kogo oddasz swój głos?

WASIEWICZ Agnieszka
SOBOLEWSKI Piotr Jerzy

CHĘTNIE CZYTANE

Śmiertelny wypadek między Gorzowem a Myśliborzem.

Śmiertelny wypadek między Gorzowem a Myśliborzem.

Jedna osoba zginęła w wypadku, który wydarzył się dziś około godziny pierwszej w nocy na drodze krajowej nr 119 (stara trójka) na wysokości Ściechówka.