Reklama [b] - Barlinek Okna Artur Gubała
Poszukiwany listem gończym wpadł bo jechał za szybko.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego myśliborskiej komendy zatrzymali 26-latka, który przekroczył prędkość. Ponadto był poszukiwany listem gończym. Zatrzymany najbliższe 3 miesiące spędzi w za kratkami.

13 czerwca br. nie był szczęśliwy dla 26-letniego. Policjanci z myśliborskiej grupy SPEED podczas patrolu w miejscowości Wierzbnica na drodze K-23,  zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Audi, który przekroczył prędkość. Na drodze na której obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h, 26-latek poruszał się z prędkością około 60 km/h.

W trakcie wykonywania czynności z mężczyzną, okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz 26-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w zakładzie karnym.
Bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest ściśle związane z przestrzeganiem przez kierujących obowiązujących przepisów, w tym limitów prędkości. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od tego, z jaką prędkością się poruszamy.

Źródło: Policja Myślibórz

15-06-2023 Redakcja

Dodaj komentarz

KATALOG FIRM

Jesteśmy wiodącym producentem aluminiowych systemów osłonowych w...
Firma Virtualnetia oferuje kompleksowe profesjonalne usługi w za...
Firma MARAL istnieje od 1995 roku. Od roku 2005 specjalizuje się...

OGŁOSZENIA

Prezes-Dyrektor Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Chojnie

Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Chojnie ul. Bałtycka 2, poszukuje kandydatów na stanowisko...


Doradca Klienta w Zespole Doradców Biznes

Doradca Klienta w Zespole Doradców Biznes Miejsce pracy: Myślibórz/teren woj. zachodniopomorskiego Do obowiązków zatrudnione...

Reklama [C] GBS Bank
Reklama [D] MARAL Hurtownia BHP

SONDA

Wybory Samorządowe 2024. Kandydaci na Burmistrza. Na kogo oddasz swój głos?

WASIEWICZ Agnieszka
SOBOLEWSKI Piotr Jerzy

CHĘTNIE CZYTANE

Śmiertelny wypadek między Gorzowem a Myśliborzem.

Śmiertelny wypadek między Gorzowem a Myśliborzem.

Jedna osoba zginęła w wypadku, który wydarzył się dziś około godziny pierwszej w nocy na drodze krajowej nr 119 (stara trójka) na wysokości Ściechówka.