Reklama [B] - FIEGE
Kontrola CBA w Urzędzie Miejskim w Myśliborzu.

Agenci z Centralnego Biura Antykorupcyjnego - delegatura Szczecin - weszli do ratusza w Myśliborzu i rozpoczęli kontrolę. Sprawdzana jest dokumentacja dotycząca przetargów ogłoszonych przez urząd.

CBA sprawdza procedury podejmowania i realizacji decyzji dotyczących przygotowania, przeprowadzania i realizacji przetargów, które rozpisane były przez urząd od 2016 roku.

Jak poinformowała media sekretarz Myśliborza, są to rutynowe kontrole sektora finansów publicznych i nie ma ani strachu, ani obaw w urzędzie przed nieprawidłowościami.

/CBA

16-03-2019 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.