Reklama [B] SEAT GRUPA CICHY
Z REGIONU. ZASŁABŁ ZA KIEROWNICĄ

Wczoraj na drodze K-10 między Żółwinem a Prostynią doszło do zdarzenia drogowego. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 69-letni kierujący ciężarowym dafem zasłabł za kierownicą, w wyniku czego zjechał na pobocze a następnie uderzył w pobliskie drzewa.

Na miejsce przybyło Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które udzieliło pomocy medycznej mężczyźnie, a następnie przewiozło poszkodowanego do szpitala w Szczecinie. Policjanci po wykonaniu niezbędnych czynności na miejscu zdarzenia, przywrócili płynność ruchu pojazdów.

Źródło: KPP w Choszcznie

30-03-2019 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.