Usługi Elektryczne

Wizyta policjantów Ruchu Drogowego w przedszkolu

Dnia 18 maja 2018r w Przedszkolu im. Misia Uszatka w Myśliborzu z okazji jubileuszu 50 -lecia odbyło się spotkanie przedszkolaków z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego. Przed przemarszem przedszkolaków ulicami miasta policjanci przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznego poruszania się po drodze.

Działania MOTOCYKL

Przez całą sobote myśliborscy policjanci prowadzili działania „MOTOCYKL”. Celem działań było ograniczenie zdarzeń drogowych z udziałem motocyklistów oraz ograniczenie faktów brawurowej i niebezpiecznej jazdy na motocyklach.

Spotkanie informacyjne - Program Społecznik 2018

Uprzejmie informujemy, że w dniu 11 kwietnia br. o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Myślibórz (ul. 1-go Maja 19) odbędzie się spotkanie informacyjne poświęcone Programowi Społecznik i możliwości pozyskania mikrodotacji w wysokości 3 tys. zł oraz 10 tys. zł na inicjatywy obywatelskie.

MYŚLIBÓRZ Pogoda
REKLAMA [B]
Reklama [B] - GBS Bank

OSTATNIO DODANE FIRMY

Virtualnetia

Kompleksowa obsługa z zakresu projektowania i tworzenia stron WWW, sklepów internetowych oraz reklamy w sieciach społecznościowy...

eMysliborz.pl

eMysliborz.pl wieści z miasta i okolic

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

OGŁOSZENIA

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE