Reklama EDU GORZÓW
Reklama [b] - Barlinek Okna Artur Gubała
Pożar zboża i kombajnu w Sarbinowie.

5 lipca 2022 r. o godz. 13:37 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu wpłynęło zgłoszenie o pożarze kombajnu i zboża na pniu w Sarbinowie.

Do działań dyżurny skierował zastępy z posterunku w Dębnie a także zastępy OSP: Cychry, Boleszkowice, Sarbinowo i Krześnica.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano rozwinięty pożar zboża na pniu na obszarze około 5 ha oraz płonący kombajn rolniczy.

Działania zastępów polegały na podaniu 5 prądów wody na palące się zboże oraz kombajn. W trakcie działań zastępów straży pożarnej, pogorzelisko było oborywane ciągnikiem rolniczym.

Źródło: KPPSP w Myśliborzu

23-08-2022 Redakcja

Dodaj komentarz

KATALOG FIRM

Jesteśmy wiodącym producentem aluminiowych systemów osłonowych w...
Firma Virtualnetia oferuje kompleksowe profesjonalne usługi w za...
Firma MARAL istnieje od 1995 roku. Od roku 2005 specjalizuje się...

OGŁOSZENIA

SONDA

Wybory Samorządowe 2024. Kandydaci na Burmistrza. Na kogo oddasz swój głos?

WASIEWICZ Agnieszka
SOBOLEWSKI Piotr Jerzy

CHĘTNIE CZYTANE

Śmiertelny wypadek między Gorzowem a Myśliborzem.

Śmiertelny wypadek między Gorzowem a Myśliborzem.

Jedna osoba zginęła w wypadku, który wydarzył się dziś około godziny pierwszej w nocy na drodze krajowej nr 119 (stara trójka) na wysokości Ściechówka.